Dallime mes rishikimeve të "Granollers"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Lidhje të jashtme: - stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|41|37||N|2|18||E|display=title}} duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Granollers''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Vallès Oriental]], të provincës [[Barcelona (provincë)|Barcelona]], në [[Katalonia]]. Granollers ka 60658 banorë (2009), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 14.89&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}