Dallime mes rishikimeve të "Harry Kane"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
vNo edit summary
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Kane ka përfaqsuar [[Kombëtarja angleze e futbollit|Anglinë]] në nivelet [[Kombëtarja angleze U–17 e futbollit|U–17]], [[Kombëtarja angleze U–19 e futbollit|U–19]], [[Kombëtarja angleze U–20 e futbollit|U–20]] dhe [[Kombëtarja angleze U–21 e futbollit|U–21]].
 
==ReferencatReferimet==
<references/>