Dallime mes rishikimeve të "Hokaido"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Fabrika e birrës Abashiri në Hokkaido ka zhvilluar, një përzierje të birrës dhe qumështit (Bilk), në përgjigje të rënies së konsumit të qumështit.<ref name=bilk>{{cite web|url=http://www.japanprobe.com/?p=1059|title=Milk + Beer = Bilk | work=Japan Probe|accessdate=2009-08-25|last=|first=}}</ref>
== ReferencaReferime ==
<references/>