Dallime mes rishikimeve të "Icod de los Vinos"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Icod de los Vinos''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Tenerife]], të provincës [[Provinca Santa Cruz de Tenerife|Tenerife]], në [[Ishujt Kanare]]. Icod de los Vinos ka 23092 [https://web.archive.org/web/20140416192940/http://www2.gobiernodecanarias.org/istac/estadisticas/E30260A_1/php/pob_001.php?anyo=2013&territorio=38022 Instituto Canario de Estadística] banorë (2013), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 95.9&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}