Dallime mes rishikimeve të "Illixha (Sarajevë)"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
==Shih edhe==
* [[Kultura e Butmirit]]
==ReferencatReferimet==
{{reflist}}