Ndryshimi mes inspektimeve të "Islom Karimov"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Vajza e tij e parë [[Gulnara Karimov]] është diplomate, profesore dhe biznesmene. Ajo është themeluese e forumit të artit dhe kulturës në Uzbekistan. Vajza e tij e dytë [[Lola Karimova-Tillyaeva|Lola Karimov]] është themeluese e shumë organizatave bamirëse.
 
==ReferencatReferimet==
{{reflist}}