Ndryshimi mes inspektimeve të "Jimmy Wales"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të prishura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* [http://en.wikipedia.org/w/index.php?title=User:Larry_Sanger/Origins_of_Wikipedia&oldid=39843351 Larry Sanger per krijimin e Wikipedisë]
 
==ReferencaReferime==
{{reflist}}