Ndryshimi mes inspektimeve të "Dora e ngrohtë"

374 bytes added ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Robot: Automated text replacement (-egjizor +egjisor))
|}}
<!-- ... këtu përfundon tabela ... -->
'''Dora e ngrohtë''' është një dramë televizive e prodhuar në Shqipëri në vitin 19761983.
Regjia: Kujtim Çashku, Skenari: Neshat Tozaj, Producent: Shqipëria e re , Muzika: Hajg Zaharjan.
 
=== Përmbajtja e filmit ===
Djaloshi Besim nuk gjen ngrohtësi nga njerku i tij Ahmeti. Ai braktis shkollën dhe bën gabime të rënda. Por është pikërisht dora e ngrohtë e shokëve të klasës dhe e të gjithë shoqërisë që e kthejnë Besimin në jetë.
 
 
=== Lidhje të jashtme===
Anonymous user