Dallime mes rishikimeve të "Koha Universale"

v
→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Përveç nga [[Nepal Time Zone]] (UTC + 05: 45) dhe [[Chatham Standard Time Zone]] (UTC + 12: 45) përdoret në të Zelandës së Re [[Chatham Islands]], {{SFN | HM Nautical Almanac Office | 2015}} gjitha zonat kohore në përdorim përcaktohen të kompesuara nga UTC që është shumëfish i gjysmë ore, dhe në shumicën e rasteve shumëfish i një orë.
 
==ReferencaReferime dhe shënime==
{{reflist}}