Ndryshimi mes inspektimeve të "Kotka"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
 
'''Kotka''' ({{lang-fi|Kotkan kaupunki}}), është një [[Komunat e Finlandës|komunë]] në [[Finlanda|Finlandë]]. Është pjesë e rajonit [[Kymenlaakso]].
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}