Dallime mes rishikimeve të "Lëvizja ndërkombëtare e Kryqit të Kuq dhe Gjysmëhënës së Kuqe"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
<center> '''Kryqi i Kuq''', '''Gjysëmhëna e Kuqe''' dhe '''Kristali i Kuq''',<br/>simbolet internacionale e Kryqit të Kuq</center>
 
== ReferencatReferimet ==
{{ReferencaReferime}}
 
== Lidhje të jashtme ==