Dallime mes rishikimeve të "Kuhmo"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Komuna është njëgjuhësore, [[finlandisht]].
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}