Ndryshimi mes inspektimeve të "Kupa e Futbollit Femra"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* 2018/19 [[KS Vllaznia Shkodër]]
 
==ReferencatReferimet==
{{Reflist}}