Ndryshimi mes inspektimeve të "Gjurmë në dëborë"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: Filmi "Gjurmë në dëborë" prodhim i vitit 1984. Regjia: Edmond Tare, Skenari: Roland Gjoza, Producent: Shqipëria e re , Muzika: Pjetër Gaci. === Përmbajtja e filmit === Në k...)
 
=== Përmbajtja e filmit ===
Në kufi zbulohen gjurmë. Kufitar Iliri dyshon në veprimet e Shan Shopelit përgjegjës i orteqeve. Iliri dhe Shani vihen ballë për ballë në një duel të heshtur. Dyshimet vërtetohen. Shani është në shërbim të armiqve.
 
 
 
=== Lidhje të jashtme===
 
 
 
{{film-cung}}
 
[[Category:Filma shqip]]
[[Category:!Film]]
[[Category:Filma 1984]]
Anonymous user