Dallime mes rishikimeve të "Kupa e Shqipërisë 2012-13"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* [http://www.soccerway.com/national/albania/cup/2012-2013/preliminary-round/ Kupa e Shqipërisë] at soccerway.com
 
==ReferencatReferimet==
{{reflist}}