Ndryshimi mes inspektimeve të "Lance Armstrong"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Armstrong është kritikuar për mosmarrëveshjet e tij me [[Paul Kimmage]] dhe [[Christophe Bassons]], dy nga akuzuesit e tij më të mëdhenjë publik në lidhje me dopingun.
 
==ReferencaReferime==
{{reflist}}