Dallime mes rishikimeve të "Leopardi i dëborës"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Leopardi i borës është kafsha kombëtare e [[Afganistani|Afganistanit]] dhe [[Pakistani|Pakistanit]].<ref>{{cite web|title=National Symbols and Things of Pakistan|publisher=Government of Pakistan|url=http://www.pakistan.gov.pk/gop/index.php?q=aHR0cDovLzE5Mi4xNjguNzAuMTM2L2dvcC8uL2ZybURldGFpbHMuYXNweD9vcHQ9bWlzY2xpbmtzJmlkPTQx|accessdate=2013-11-27|deadurl=yes|archiveurl=https://web.archive.org/20140413153310/http://www.pakistan.gov.pk:80/gop/index.php?q=aHR0cDovLzE5Mi4xNjguNzAuMTM2L2dvcC8uL2ZybURldGFpbHMuYXNweD9vcHQ9bWlzY2xpbmtzJmlkPTQx|archivedate=April 13, 2014}}</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist}}