Dallime mes rishikimeve të "Mahmuti I"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Mahmuti I i'a besoi qeverinë vezirëve të tij dhe kaloi shumicën e kohës së tij në kompozimin e poezisë.
 
==ReferencatReferimet==
<references/>