Dallime mes rishikimeve të "Manacor"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Manacor''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun , e provincës së [[Ishujt Balearik|Ishujve Balearike]]. Manacor ka 39434 banorë (2008), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 260.31&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}