Ndryshimi mes inspektimeve të "Marco Asensio"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Marco Asensio Willemsen''' ([[Palma di Maiorca]], lindur në 21 Janar 1996) është një futbollist spanjoll që luan me [[Real Madrid]] dhe me kombëtaren e [[Spanja|Spanjës]].
== ReferencaReferime ==
{{Reflist}}