Dallime mes rishikimeve të "Mariehamn"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Mariehamn''' ({{lang-sv|Mariehamns stad}}), është një [[Komunat e Finlandës|komunë]] në [[Finlanda|Finlandë]]. Është e vendosur në provincën [[Ishujt Oland]], dhe është pjesë e rajonit [[Ishujt Oland]].
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}