Dallime mes rishikimeve të "Lista e librave shqip"

*[[Jeta e Fan Nolit]], e studiuesit dhe shkrimtarit [[Nasho Jorgaqi]], [[2006]], [[Tiranë]].
*[[Jetë paralele]], shkruar nga gazetari [[Petro Lati]].
*[[Jetë në një kuti shkrepësesh]], Roman [[Fatos Kongoli]], [[2007]], [[Tiranë]].
 
==K==
Anonymous user