Ndryshimi mes inspektimeve të "Menton"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (clean up, zëvendësova: ??? → AAA (2), hoqa: AAAMentonAAA duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Menton''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] [[Francë|franceze]], e cila ndodhet në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Alpes-Maritimes]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Provence-Alpes-Côte d'Azur]]. Menton ka një popullsi prej 28100 banorë dhe sipërfaqe 14.05 km², me një dendësi prej 2000 banor/km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}