Dallime mes rishikimeve të "Mosfellsbær"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
Etiketa: përpunim burimi 2017
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Mosfellsbær''' ({{lang-is|Mosfellsbær}}), është një [[Komunat e Islandës|komunë]] në [[Islanda|Islandë]]. Kjo komunë ndodhet në rajonin [[Rajoni i Kryeqytetit (Islandë)|i Kryeqytetit]], dhe është pjesë e [[Zona Jugperëndimore (Islandë)|Zonës zgjedhore Jugperëndimore]].
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}