Ndryshimi mes inspektimeve të "Muggsy Bogues"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Bogues luajti për kombëtaren amerikane për meshkuj në [[Kampionati Botëror FIBA 1986|Kampionatin Botëror FIBA 1986]] dhe fitoi medalje të artë<ref>{{Cite web |url=http://www.usabasketball.com/history/mwc_1986.html |title=1986 USA Basketball |accessdate=23 prill 2018 |archiveurl=https://web.archive.org/web/20071113075027/http://www.usabasketball.com/history/mwc_1986.html |archivedate=13 nëntor 2007 |url-status=dead }}</ref>
 
==ReferencatReferimet==
<references/>