Dallime mes rishikimeve të "Oxnard, California"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
== Historia ==
== Gjeografia ==
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}
== Lidhje të jashtme==