Ndryshimi mes inspektimeve të "Pulla"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Pulla''' ose '''kopsa''' është një send i vogël, petashuq dhe me formë rrumbullake që qepet në një rrobë dhe shërben për ta mbërthyer.<ref>{{Cite web|url=http://fjalori.shkenca.org/|title="pullë" dhe "kopsa" në Fjalorin e Gjuhës së Sotme Shqipe|website=fjalori.shkenca.org}}</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist}}