Dallime mes rishikimeve të "Qazim Koculi"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Mustafa Kruja në shënjë mospajtimi ndaj Mëkëmbësit të Mbretit Jacomoni që nuk pranoi të arrestoheshin e të gjykoheshin vrasësit e Qazim Koculit, paraqiti menjëherë dorëheqjen nga posti i kryeministrit<ref>Memishaj E., ''E kaluara nuk mund të analizohet e korrigjohet me mjetet që na la ajo: Rreth shkrimit të Dashnor Kaloçit dhe Fari Shaskës: "Si u persekutua familja e Qazim Koculit"'', 55. - Nr. 177, 27 korrik, 2002, f. 18 - 19.</ref>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist|2}}{{Kryeministrat e Shqipërisë|state=collapsed}}