Ndryshimi mes inspektimeve të "Qeveria Rama I"

v
→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
v (→‎Referime dhe shënime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
</ref>
 
==ReferencaReferime dhe shënime==
{{reflist|2}}
[[Kategoria:Kabinetet e Shqipërisë]]