Ndryshimi mes inspektimeve të "Ramiro"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (→‎Lidhje të jashtme: - stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|41|13|43|N|4|47|10|W|display=title}} duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Ramiro, Valladolid''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun , të provincës [[Provinca Valladolid|Valladolid]], në [[Castile dhe León]]. Ramiro, Valladolid ka 44 banorë (2013), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 21.2&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}