Ndryshimi mes inspektimeve të "Reus"

1 byte removed ,  10 muaj më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (- stampa coords (duplicate), hoqa: {{Coord|41|9||N|1|7||E|display=title}} duke përdorur AWB)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Reus''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Baix Camp]], të provincës [[Tarragona (provincë)|Tarragona]], në [[Katalonia]]. Reus ka 106709 banorë (2012), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 52.71&nbsp;km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}