Dallime mes rishikimeve të "Rrjeti Kompjuterik"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
v (U kthyen ndryshimet e 217.73.143.117 (diskutimet) në versionin e fundit nga 1l2l3k.)
Etiketa: Rollback
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Më këtë kuptojmë që nëse kemi një sinjal ADSL dhe e kalojmë në një ruter është e mundur ta shpërndajmë në shumë rrjeta kompjuterike apo pajisje kompjuterike.<ref>Informacioni i marrë nga leksionet e trajnimeve tek www.Cisco.com, Përkthyer nga Erjon Galanxhi, Inxhinier Elektrik i pajisur me licensë për sistemet e Telekomunikacionit dhe të Sigurimit.</ref>
 
== ReferencatReferimet ==
{{ref}}
arjani-tota@hotmail.gr