Dallime mes rishikimeve të "Shahin Kolonja"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
v (U kthye versioni 1934297 i bërë nga 1l2l3k (diskutimet) Ne fakt mund te kesh te drejte, linden te dy ne te njejtin vit (1865))
Etiketa: Undo
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
Më 1913 qëndroi për disa muaj në [[Vlora|Vlorë]] dhe nga 1915 u vendos përfundimisht në Stamboll, i sëmurë nga pija, ku nuk u mor më me politikë aktive deri më 1919 kur ndërroi jetë.<ref name=":1" />
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist|2}}