Dallime mes rishikimeve të "Shanllëurfa"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
Etiketa: përpunim burimi 2017
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Şanlıurfa''' është një fshat kurd ne [[Turqi]] ne Kufi me [[Sirin]] dhe është vendbanimi ku lindi Artisti i madh [[Ibrahim Tatlises]].
 
== ReferencaReferime ==
{{reflist}}