Dallime mes rishikimeve të "Sint-Michielsgestel"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Sint-Michielsgestel''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Brabanta Veriore]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 59.89&nbsp;km² dhe popullsi 28128 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Sint-Michielsgestel është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />