Dallime mes rishikimeve të "Stadskanaal"

1 byte removed ,  2 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Stadskanaal''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Groningen]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 119.96&nbsp;km² dhe popullsi 33451 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Stadskanaal është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />