Ndryshimi mes inspektimeve të "Staphorst"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Staphorst''' është një [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Overijssel]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 135.7&nbsp;km² dhe popullsi 16154 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. Staphorst është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />