Ndryshimi mes inspektimeve të "Steenwijk"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(rregullime të tekstit duke përdorur AWB)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Steenwijk''' është një qytezë në [[Steenwijkerland]], provinca [[Overijssel]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe km² dhe popullsi 18.655 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>.
 
==ReferencaReferime==
<references />