Ndryshimi mes inspektimeve të "Sylvia Plath"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
* ''Mrs. Cherry's Kitchen'' (2001)
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}