Dallime mes rishikimeve të "Theodor Anton Ippen"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
Botuar në  'Glasnik Zemaljskog muzeja u Bosni i Hercegovini', within series 'Zbirka povjesti' by Zemaljska štamparija [[State's printing house]] në [[Sarajev|Sarajev]], [[Austro-Hungaria|Austro-Hungari]]:
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist}}