Dallime mes rishikimeve të "Top Albania Radio"

v
→‎Shënime dhe Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
v (→‎Shënime dhe Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
* '''“Summer time”'''
 
= Shënime dhe ReferencaReferime =
 
# https://tunein.com/radio/Top-Albania-Radio-1000-s11138/