Ndryshimi mes inspektimeve të "Vichy"

1 byte removed ,  1 vit më parë
v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Kat.)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Vichy''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] [[Francë|franceze]], e cila ndodhet në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Allier]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Auvernia-Rhône-Alpes]]. Vichy ka një popullsi prej 25325 banorë dhe sipërfaqe 5.85 km², me një dendësi prej 4329 banor/km².
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}