Dallime mes rishikimeve të "Westvoorne"

1 byte removed ,  3 vjet më parë
v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(rregullim i sintaksës)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
'''Westvoorne''' është një qytet dhe [[komunat e Holandës|komunë]] në provincën [[Hollanda e Jugut]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe 97.52&nbsp;km² dhe popullsi 14072 banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>. [[Rockanje]] është kryeqendra e komunës.
 
==ReferencaReferime==
<references />