Ndryshimi mes inspektimeve të "Wonseradeel"

v
→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(→‎top: rregullim i sintaksës)
v (→‎Referime: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Wonseradeel''' është një qytezë në [[Súdwest Fryslân]], provinca [[Friesland]] në [[Holanda|Holandë]] me sipërfaqe km² dhe popullsi banorë<ref>[http://www.cbs.nl/en-GB/menu/home/default.htm Centraal Bureau voor de Statistiek]</ref>.
 
== ReferencaReferime ==
<references />