Ndryshimi mes inspektimeve të "Xhamia Ebu Bekër"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
</gallery>
 
== ReferencatReferimet ==
{{Reflist}}