Ndryshimi mes inspektimeve të "Zamora, Spanjë"

v
→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB
(Shpëtim i burimeve 1 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
v (→‎Referimet: Referencat -> Referimet duke përdorur AWB)
 
'''Zamora, Spanjë''' është një [[Komunat e Spanjës|komunë]] në [[Spanja|Spanjë]], e vendosur në qarkun [[Tierra del Pan]], të provincës [[Zamora ((provincë) in Spanjë)|Zamora]], në [[Castile dhe León]]. Zamora, Spanjë ka 66293 banorë (2009), dhe përfshinë një sipërfaqe prej 149.28 km<sup>2</sup>.
 
== ReferencatReferimet ==
{{reflist}}