Ndryshimi mes inspektimeve të "Kazani"

82 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 3 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
 
== Lidhje të jashtme ==
* https://web.archive.org/web/20050225062121/http://www.kazan.ru/views/list.php3?alb=
* httphttps://wwwweb.archive.org/web/20110928143125/http://kazan1000.com/photo.htm
* https://web.archive.org/web/20090211085115/http://kazan.telecet.ru/
* https://web.archive.org/web/20080508225522/http://www.kcn.ru/tat_en/history/h_nowe.htm