Ndryshimi mes inspektimeve të "Mbretëria e Bashkuar e Britanisë së Madhe dhe Irlandës së Veriut"

Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
v (→‎Referimet: Referenca -> Referime duke përdorur AWB)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 2 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
* [http://www.streetmap.co.uk www.streetmap.co.uk]
:'''''Diaspora shqiptare'''''
* [https://web.archive.org/web/20120107024830/http://www.albanianyouthaction.org.uk/index.html Albanian Youth Action] - Qendrën e Rinisë Shqiptare
 
== Lidhje tjera ==
* [http://www.upmystreet.com www.upmystreet.com] Detaje për vende karekterisike ne BM
* [http://www.ukcities.co.uk UK Cities] Turizem
* [https://web.archive.org/web/20160718031706/http://www.justuk.org/ UK travel guide] Turizem
* [http://www.bizwiki.co.uk Bizwiki UK] Numratori telefonik i ndërmarrjeve