Ndryshimi mes inspektimeve të "Messenger"

43 bytes added ,  1 vit më parë
Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0
(Shpëtim i burimeve 2 dhe etiketim 0 si të vdekura.) #IABot (v2.0)
(Lidhje të jashtme të shpëtuara: 1 Lidhje të jashtme të etiketuara si të vdekura: 0) #IABot (v2.0)
 
* [https://web.archive.org/web/20080306041517/http://webmessenger.msn.com/ MSN Web Messenger]
* [http://amsn.sourceforge.net/ Faqja zyrtare e aMSN]
* [https://web.archive.org/web/20050404214833/http://www.ceruleanstudios.com/trillian/ Faqja zyrtare e Trillian]
* [http://gaim.sourceforge.net Faqja zyrtare e Gaim]
* [http://www.kopete.org Faqja zyrtare e Kopete] - për Unix