Ndryshimi mes inspektimeve të "Festivali i 5-të i Filmit Shqiptar"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
Në kategorin e filamve artistik kanë marrë pjesë:
# “'''[[NjëriuNjeriu i mirë]]'''” , regjia: ''[[Ibrahim Muçaj]] dhe [[Kristaq Mitro]]''
# “'''[[Qortimet e Vjeshtësvjeshtës]]'''”, regjia:
Ndërsa në kategorin e filmave dokumentar:
# “'''[[Kujtime nga Gjirokastra]]'''”, regjia: ''[[Dhimitër Anagnosti]]''
Anonymous user